خانه / تور کیش

تور کیش

کیش به عنوان یکی از مقاصد گردشگری داخلی ایران بسیار پرطرفدار است، این جزیره فوق العاده زیبا و آرام محلی برای تجربه ای بی نظیر است. تور کیش در تمامی ایام سال برگزار می شود.

کیش مناطق دیدنی

 

تور کیش و خدمات آن

معمولا هر تور کیش شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل بهمراه صبحانه و استقبال فرودگاهی است. برخی هتل ها ناهار و شام نیز به مهمانان خود ارائه می دهند. با پرداخت هزینه ای مجزا میتوانید از تفریحات  کیش استفاده کنید. البته اکثر هتل های کیش بن های تخفیفی برای تورهای تفریحی  رستوران ها و گشت های جزیره به مهمانان خود ارائه می دهند.

قیمت تور کیش هم در ایام مختلف سال یکسان نیست. و با توجه به های سیزن و لو سیزن و همینطور ایام خاص و تعطیلات قیمت پرواز و هتل کیش متفاوت است.

بهترین زمان برای سفر به کیش

بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوایی از ابتدای دی ماه تا اوراخر اردیبهشت است. در این ماه ها هوا بسیار مطبوع است دلنشین است. در سایر ماه ها هوا قدری گرم است. البته باید در نظر داشته باشید در سایر ایام سال برنامه هایی برای گردشگران در نظر گرفته می شود مخصوصا در تابستان که همه ساله جشنواره تابستانی کیش برگزار می شود.

آب و هوای کیش

جزیره کیش در منطقه گرم و خشک قرار دارد و آب و هوای بیابانی دارد. تابستان کیش، طولانی و گرم و زمستان آن کوتاه و ملایم است. تقریبا از خرداد ماه تا اوایل آبان هوای کیش گرم اس و رطوبت هم بالاست. اگر در این ماه ها به کیش سفر می کنید بیشتر مراقب سلامت خود باشید.

سعادت سیر مجری مستقیم کیش
55 44 67 43 021 خط ویژه

تور کیش پاییز96

تور کیش زمستان 96

تور کیش نوروز 97