کیش

شب های کیش در ایام محرم

شب های کیش در ایام محرم

شب های کیش در ایام محرم چگونه است؟به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان خیابان ها و معابر در کیش سیاه پوش شده و همچنین مراسم سوگواری در مساجد و حسینیه ها برگزار می شود.که مردم کیش و همچنین گردشگران تور کیش در آن شرکت می کنند . حضور گردشگران خارجی در مراسم عزاداری امام سوم شیعیان آنها را با دین اسلام و همچنین مفهوم حق طلبی و آزادگی آشنا می کند. همچنین مراسم عزاداری در کیش محدود به حسینیه ها و تکایا نمی شود.مراکز تجاری و بازارهای کیش هر شب با پذیرایی از دسته های عزاداری به پیشگاه ائمه معصومین عرض ارادت می کنند.

محرم در کیش عکس

شب های کیش در محرم

لازم به ذکر از که در ماه محرم به دلیل رعایت شئونات اسلامی و شهادت امام سوم شیعیان موسیقی زنده در هیچ کجای جزیره پخش نمی شود. همچنین در دهه ی اول محرم مراکز تجاری و مراکز خرید کیش تا ساعت 21 باز می باشد و در روز تاسوعا و عاشورا تعطیل است. این مراسم ها با حضور سخنران های برجسته ای برگزار می شود .از جمله حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور ، حجت الاسلام ذوالنور و آیت الله موحدی کرمانی.

ماه محرم کیش

ماه محرم کیش

 

[تعداد: 5    میانگین: 2.4/5]
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور کیش و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور کیش و هتل کیش از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور کیش

021 43 67 44 55

×