خانه / دیدنی های کیش / پارک دلفین های کیش از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری

پارک دلفین های کیش از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری

پارک دلفین کیش(دلفیناریوم) یکی از جذاب ترین دیدنی های کیش است که با مساحت 100 هکتار  شامل پارک دلفین، فضای سبز و باغ پرندگان است. در پارک دلفین این مجموعه که اولین پارک دلفین در ایران می باشد. متنوع ترین پستانداران مانند دلفین، شیر دریایی شمالی، شیر دریایی جنوبی، گربه دریایی شمالی، گراز دریایی، پنگوئن از سرتاسر دنیا جمع آوری شده اند، که در خاورمیانه بی نظیر می باشد.این مجموعه دارای استخری با مساحت 18000 متر مکعب می باشد که با مربیان آموزش دیده و مجرب ، نمایش های بسیار مهیج و کم نظیر در دنیا را برای گردشگران تور کیش اجرا می کنند. شرایط زندگی در این مجموعه به قدری برای این پستانداران مناسب است که شیر های دریایی زادو ولد کرده اند . گفته می شود که برخی از دلفین ها با پرواز اختصاصی از آکواریوم ژاپن به این پارک آورده شده اند.

پارک دلفین کیش بلیط
پارک دلفین کیش بلیط

فضای سبز پارک دلفین کیش دارای متنوع ترین گونه های گیاهی می باشد (100 گونه گیاهی ) مانند: درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوكالیپتوس، آكاسیا، مورد، كهور، گل ختمى، شیشه شور، تكوما، سیاه نوفیلد، كند كارپوس، جونیا پروس و بیش از ۲۵ گونه كاكتوس و دیگر گیاهان. همچنین باغ پرندگان کیش در این مجموعه قرار دارد که دارای انواع پرندگان نادر و زیبا می باشد.

در نزدیکی این پارک هتل های سیمرغ شباویز و کوثر  قرار دارند و همچنین بازار بین المللی مرجان نیز به پارک دلفین کیش نزدیک است. جنگل بارانهای مصنوعی، کوه آتشفشان، دنیای ارکیده، باغ پروانه ها و رستوران های متعدد در این مجموعه در دست ساخت می باشد.

پارک دلفین کیش قیمت
پارک دلفین کیش قیمت

قیمت بلیط پارک دلفین های کیش

قیمت بلیط این پارک هر نفر 65000 تومان می باشد که هزینه ی بالایی برای گردشگران محسوب می شود. هر چند گردشگران می توانند از بلیط تخفیف پارک دلفین کیش استفاده کنند. در هفته ی گردشگری این مجموعه بلیط خود را با 50 درصد تخفیف در درب ورودی فرودگاه به گردشگران عرضه می کند. همچنین برخی از هتل ها به مهمانان خود بلیط تخفیف 50 درصدی این پارک را می دهند ، مانند هتل داریوش و هتل هلیا و هتل لاله وهتل تماشا .

ساعت بازدید از پارک دلفین کیش

هر روز از ساعت 15 تا 22 .

آدرس پارک دلفین کیش

قسمت جنوبی جزیره کیش، مجموعه بزرگ گردشگری و تفریحی پارک دلفین.

پارک دلفین کیش سایت
پارک دلفین کیش سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

70 − 69 =