کیش

فصل حراج در جزیره کیش

فصل حراج در جزیره کیش

اگر قصد خرید از مراکز خرید کیش را دارید به فصل حراج در جزیره کیش توجه کنید. اجناس و کالاهای مختلف در کیش عموما نسبت به شهرهای دیگر ارزان تر است . پس در هر فصلی از سال که به کیش سفر کنید می توانید خرید مطلوبی را داشته باشید. همانند شهر تهران در جزیره کیش هم آخر هر فصل به اجناس مختلف درصدی تخفیف می خورد .زمانی که در کیش کمتر گردشگر است اجناس مختلف نیز تخفیف می خورد . مانند : پوشاک و یا حتی وسایل آشپزخانه .

فصل حراج لباس در کیش

فصل حراج در جزیره کیش

همچنین بعد از عید نوروز یعنی در ماه های اردیبهشت خرداد به اجناس تخفیف می خورد . و از اوایل مهر تا اواسط آذر که در واقع فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه هاست نیز اجناس تخفیف می خورد. همچنین مسافران می توانند با شرکت در تور کیش و حضور در جشنواره های تابستانی کیش  از تخفیف های خوبی برخوردار شوند. این جشنواره ها از اوایل تیر شروع می شود و تا شهریور ادامه دارد. اما گرمای هوا در این زمان در کیش به 40 درجه میرسد. همچنین حراج زمستانی در کیش تا شب عید وجود دارد. بهتر است به راهنمای خرید ارزان از بازارهای کیش که در این سایت وجود دارد توجه کنید تا خریدی مطمئن و مقرون به صرفه داشته باشید.

حراج های کیش

حراج های کیش

حراج زمستانی کیش

حراج زمستانی کیش

 

 

[تعداد: 43    میانگین: 2.4/5]
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور کیش و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور کیش و هتل کیش از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور کیش

021 43 67 44 55

×