کیش

سفر به کیش یا قشم ، کدام بهتر است؟

در این مطلب برای انتخاب شما مسافران تور کیش یا قشم اطلاعاتی را ارائه می دهیم تا بتوانید بسته به سلیقه ی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای سفر به کیش یا قشم هم می توانید از ماشین شخصی استفاده کنید و هم با قطار و سپس به وسیله ی لندینگ کرافت به این جزایر بروید . هم می توانید با هواپیما به این جزایر سفر کنید هم کیش هم قشم فرودگاه دارند. تنها تفاوت این است که برای رسیدن به جزیره ی قشم نیم ساعت بیشتر زمان می برد.

کیش خوبه یا قشم

کیش خوبه یا قشم

از نظر جاذبه های طبیعی و دیدنی های این دو جزیره باید گفت که جزیره ی قشم که بزرگترین جزیره ی غیر مستقل جهان است جاذبه های بیشتری نسبت به  دیدنی های جزیره  کیش دارد. و اگر علاقه مند به طبیعت گردی هستید می توانید طبیعت بکر و دست نخورده و منحصر به فردی را در جزیره ی قشم تجربه کنید . مانند دشت‌ها، دره‌ها، سواحل و کوه‌های جزیره ، حیات وحش خاص ، و پدیده های زمین شناسی نادر. اما اگر به دنبال تفریحات هستید جزیره ی کیش انواع تفریحات آبی و غیر آبی مدرنی را داراست .همچنین امکانات رفاهی مانند هتل های لوکس و مجتمع های تجاری مدرن در کیش بیشتر است. اما بر طبق نظر مردم بازارهای قشم دارای کالاهایی با قیمت های مناسب تر از بازار های جزیره ی کیش است.

خرید از کیش یا قشم

خرید از کیش یا قشم

البته در چند سال اخیر تفریحاتی مانند جت اسکی و قواصی نیز در جزیره ی قشم ایجاد شده اما به گستردگی تفریحات کیش نمی باشد . همچنین تور های کیش در ایام نوروز و تعطیلات نسبت به قشم گران تر است.

تور کیش یا قشم

تور کیش یا قشم

 

[تعداد: 4    میانگین: 2.8/5]
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور کیش و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور کیش و هتل کیش از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور کیش

021 43 67 44 55

×