خانه / رستوران های کیش / بهترین کافی شاپ های جزیره کیش

بهترین کافی شاپ های جزیره کیش

بهترین کافی شاپ های جزیره کیش

در این مطلب ما به معرفی بهترین کافی شاپ های کیش که از استقبال بیشتری توسط گردشگران تور کیش برخوردار است  می پردازیم. تا لحضاتی شیرین و آرامش بخشی را در کافی شاپ های جزیره ی کیش به همراه خوانواده تجربه کنید. کافی شاپ ها و رستوران های کیش بافضایی مدرن و تمیز و امکانات مطلوب پزیرای مهمانان خود می باشد.

کافه ماکارون کیش

کافه ماکارون در طبقه همکف مرکز خرید دامون قرار دارد. از بعد از ظهر تا آخر شب باز است و قیمت غذاها نسبت به کافه های دیگر بالاتر است. این کافه با 12 نفر ظرفیت اینترنت بی سیم رایگان و امکان رزرو قبلی آماده پزیرایی از مهمانان خود می باشد.

کافی شاپ در کیش
کافی شاپ در کیش

کافی شاپ یونیک کیش

این کافی شاپ که در طبقه اول بازار پردیس 2 قرار دارد. با ظرفیت 30 نفر امکان رزرو میز از قبل وجود دارد. همچنین سطح قیمت غذاها متوسط است. و کشیدن سیگار محدودیت دارد.ساعت کار این کافی شاپ از ظهر تا بعد از ظهر می باشد.

کافی شاپ توچال کیش

این کافی شاپ در مرکز خرید گلستان شهرک صدف قرار دارد و از صبح تا ظهر خدمات ارائه می دهد. قیمت مواد  غذایی در این کافه متوسط است. این کافه با طراحی زیبا و مدرن پزیرای مهمانان خود می باشد.

لیست کافی شاپ های کیش
لیست کافی شاپ های کیش

کافی شاپ سلامت کیش

این کافی شاپ که در مرکز خرید دامون کیش قرار داد. از صبح نا ظهر و بعد از ظهر تا شب خدمات ارائه می دهد. این کافی شاپ باقیمت های متوسط غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می شود. این کافی شاپ صندلی ندارد.

کافی شاپ میکافه کیش

در این کافی شاپ انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایرانی و خارجی با قیمت متوسط سرو می شود.این کافه دارای 24 صندلی بوده و دارای امکاناتی از قبیل اینترنت و سرویس بهداشتی می باشد. آدرس: انتهای بلوار هنر، میدان میکا، روبروی برج میکا.این کافی شاپ از صب تا اخر شب مشغول به کار است و تعطیلی ندارد.

کافه هنرمند کیش

این کافی شاپ که در ایوان مروارید کیش قرار دارد. دارای 50 صندلی می باشد. کافه هنرمند کیش با قیمت متوسط و خدمات مطلوب پذیرای مهمانان خود می باشد . در این کافی شاپ گالری نمایش آثار هنری وجود دارد که هر 2 هفته یکبار می توانید برای تماشای این گالری به کافی شاپ بروید.

بهترین کافی شاپ های کیش
بهترین کافی شاپ های کیش

کافی شاپ نخل کیش

این کافی شاپ که در نبش میدان داریوش کیش قرار دارد. دارای 75 صندلی می باشد که انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایرانی در این کافی شاپ سرو می شود. این کافی شاپ با قیمت متوسط از ظهر تا آخر شب خدمات ارائه می دهد.

کافی شاپ پلاس کیش

این کافه با 16 نفر ظرفیت و قیمت متوسط پذیرای مهمانان خود می باشد . آدرس این کافی شاپ در بازار پاندا می باشد. همچنین اینترنت بی سیم به مهمانان خود ارائه می دهد. و ساعت کاری این کافی شاپ 24 ساعته می باشد.

کافی شاپ های کیش
کافی شاپ های کیش

کافه میلاژ کیش

در طبقه همکف بازار سارینا کافه میلاژ قرار دارد. که شعبه ی دوم Bell Barger تهران است. و نمایندگی قهوه illy در جزیره کیش را دارد. کافه میلاژ کیش با 50 صندلی دارای امکاناتی از قبیل :اینترنت بدون سیم, سرویس بهداشتی, ارسال رایگان, رزرو میز برای مراسم است. این کافی شاپ در ساعت کاری صب تا آخر شب با سرو غذاهای ایرانی و فرنگی خدمات ارائه می دهد.

کافه رین کیش

کافه رین در بازار پردیس می باشد و دارای 15 صندلی و اینترنت برای پذیرایی از مهمانان خود می باشد.این کافی شاپ با قیمتی مناسب انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می کند. همچنین می توانید برای مراسم خود میز رزرو کنید.

بهترین کافی شاپ های کیش
بهترین کافی شاپ های کیش

کافی شاپ زی کیش

این کافی شاپ در پشت مرکز خرید صدف قرار دارد. و دارای انواع نوشیدنی های سرد و گرم و 20 صندلی می باشد و همچنین دارای اینترنت رایگان می باشد. این کافی شاپ با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و قیمتی مناسب پذیرای مهمانان خود می باشد.

کافی شاپ مانلی کیش

کافه رستورانی است با ظرفیت 80 نفر که با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرای مهمانان خود می باشد. این کافی شاپ دارای امکانات مناسبی از قبیل اینرنت رایگان رزرو میز می باشد و همچنین با قیمتی مناسب از صبح تا اخر شب خدمات ارائه می دهد.

کافی شاپ های کیش
کافی شاپ های کیش

آبمیوه و بستنی سند باد کیش

این بستنی فروشی با 15 نفر ظرفیت با قیمتی متوسط به ارائه خدمات مشغول است. همچنین دارای اینترنت رایگان می باشد . آدرس : فازخدماتی آ ۲ ،سرو ۸ .تلفن: ۰۷۶۴۴۴۷۰۲۵۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 2